Květen 2012

Lesy

25. května 2012 v 20:29 | Starel |  Úkryt
Náš nejlepší úkryt, les, je v nebezpečí. Jezdí sem buldozér za buldozérem a bourají stromy. Musíme tomu zabránit! Naše první společná akce, dne 1.6, bude v lese a jejím cílem bude zachránit náš úkryt před odhalením a hlavně les od vykácení. Hlašte v kolik hodin budete mít tento den čas abychom se domluvili na čase. Nejlépe ráno.

Našel se úkryt

25. května 2012 v 11:21 | Starel |  Úkryt
Na jedné ze svách poznávacích výprev jsem objevil vchod do jeskyně, která vede do podzemí. Je tam několik výběžků a každý kůň bude noc přečkávat ve svém výběžku (pokud zrovna není na poznávací výpravě nebo na jiné akci). Partenři mají výběžky spojené. V každém výběžku bude seno, které nám nechávájí z nedalekého jezdeckého centra. Není ho sico moc, ale stejně jíme na loukách. Dále tam bude žlab s vodou z tůňky a místo podestýlky natrhaná usušená tráva nebo obilí, které nasbíráme na nedalekém poli.

Starelova cesta

24. května 2012 v 19:41 | Starel |  Výpravy a příběhy
Starel, beze stáda, sám a opuštěný přečkal divokou bouři. Co se to stalo? Pamatoval si jen blesky, hromy, déšť a bolest. Něco rozbilo ohradu a on utekl z jezdeckého centra. Nevěděl co dělal. Teď byl sám, vyčerpaný a hladový. Les, ve kterém se ocitl byl plný hustého jehličnatého porostu. Starel se vydal skrz houští a objevil louku. Alespoň že tak. Najedl se, napil z kaluží a naplněn novou energií vyrazil. Cestou míjel povolným klusem les a sem tam nějakou mýtinu. Po pár hodiních vytrvalého běhu se Starel zastavil a spatřil klisničku. Byla krásná, dlouhá vlnitá hříva jí splývala po těle pokrýtém kaštanovou, hedvábně jemnou srstí. Nemohl uvěřit svým očím. Kolem klisny jakoby nějaká aura zářila, jakoby to byl pouhý přelud. Starel, zhipnotyován její krásou přistoupil blíže, šlápl ovšem na větvičku a ta se s tichým práskotem zlomila. Byl to zvuk tichý, ale klisnu vyděsil, jako by z pušky střelili. Odběhla pryč a zbyly po ní jen otisky kopyt v bahně. Starel se za ní okamžitě vydal. Přestože to byl hřebec rychlý a nejčastěji vítězil, klisnu, zvyklou na hrubý terén neměl šanci dohonit. Jyní kůň by na takové cestě jistě vypadal legračně, ba zvláštně, ale ona, ona vypadal jako víla tančící po paloučku. Zmizela mu v houští. Když do něj vběhl, zamotala se mu hlava. Musel se vrátit. Klisna utekla, ale stejně co by bylo, kdyby jí dohonil? Začal v lese vytrvale trénovat, aby příště klisnu dohonil.

Páry

24. května 2012 v 15:32 | Starel |  Divocí koně
Ahoj! Rozhodl jsem se, že můžeme tvořit páru. Prostě a jednoduše. Když budete chtít tvořit pár s nějakým dalším koněm, prostě to sem napíšete do komentů a ten druhý to odsouhlasí nebo odmítne. Jestli s tím souhlasíte oba dva, tak vám to doplním do profilů. Pakže chcete mít hříbě, musíte mu společně vytvořit profil (nebo jen jeden, ale dohodněte se) a musíte mít člověka, který by za hříbátko hrál. Jestliže máte hříbě, bude to napsáno na vaší stránce a vy budete moct být hrdí rodiče.Mrkající

Starel

24. května 2012 v 15:17 | Starel |  Divocí koně
1. Starel
2. hřebec
3. Arabský plnokrevník
4. Světlý ryzák
5.Lysina na čele
6. Starel žil spokojeně v jednom jezdeckém centru, ale jednoho dne přišla hrozivá bouře, zrovna když byl Starel na pastvě. Blesk rozříštil ohradu a Starela to tak vyděsilo, že utekl z jezdeckého centra a už ho nikdy nenašel. Žil nějakou dobu v lese a na loukách a postupně se k němu začala přidávat skupinka koní a stal se z něj divoký kůň.
7. Vůdce
8.
.

Registrace

24. května 2012 v 15:04 | Starel |  Registrace
Vítejte na RP hře divocí koně. Chcete se registrovat a být součástí stáda? Registrace je jednoduchá. Vyplňtě formulář a odpovědi napište do komentářů. Nabírám já, Starel.
1. jméno
2 hřebec/klisna - fena/pes
3. plemeno
4. zbarvení
5. zvláštní znak (př. lysina na čele)
6.příběh
7. postavení ve stádu (doplním)
8. odkaz na obrázek